نسخه جدید سایت با سرعت بالاتر و بهره وری بهتر به صورت آزمایشی راه اندازی شد. جهت رفتن به نسخه جدید کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

خدمات سانداسنپ

همواره در جستجوی نیاز شما هستیم

سانداسنپ همواره در تلاش بوده است در راستای مسئولیت اجتماعی خود به عنوان مرجع تخصصی در زمینه صدا و افکت های صوتی پیشرو در ارائه خدمات مرتبط باشد. در همین راستا و طبق رویه و اهدافی که از ابتدای راه برای خودمان مشخص کردیم همیشه در حال توسعه این پلتفرم هستیم. در حال حاضر ما در سانداسنپ علاوه بر داشتن بانک اطلاعاتی بزرگی از افکت های صوتی خدمات سفارش گویندگی و خدمات آهنگسازی را نیز به صورت آنلاین فراهم کردیم. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این خدمات کمکی را در راستای تحقق رویاهایمان فراهم کرده باشیم.

در این صفحه میتوانید با برخی از خدمات ما آشنا شوید. خدماتی که سعی کردیم با معرفی افراد حرفه ای و جمع آوری آنها در کنار هم انتخاب شما را ساده کنیم. سانداسنپ همواره علاوه بر تایید صلاحیت افراد حاضر در سامانه ضامن هزینه پرداختی شماست. برای مشاهده لیست خدمات میتوانید به پایین همین صفحه اسکرول کرده و یا برای توضیحات بیشتر به صفحه مرتبط با هرکدام از خدمات مراجعه کنید.

خدمات سانداسنپ

خدمات گویندگی و نریشن

یکی از اصلی ترین خدمات ما سفارش گویندگی و نریشن است. شما میتوانید با انتخاب گوینده مورد نظر خودتان در صفحه سفارش گویندگی نسبت به ثبت سفارش تلفن گویا، نریشن، تیزر و یا سایر خدمات اقدام کنید. ما سعی کردیم تا بهترین و حرفه ای ترین گویندگان کشور را در یک سامانه جامع با سیستم قیمت گذاری هوشمند گرد هم بیاریم.

- ساخت موسیقی

خدمات آهنگسازی، میکس و مستر

یکی دیگر از خدمات سانداسنپ گردآوری آهنگ سازان معتبر و حرفه ای از سراسر ایران جهت سفارش آنلاین ساخت موسیقی میباشد. در بخش آهنگسازی شما میتوانید با توجه به سبک مورد نیاز خود برای کلیپ های تصویری خود سفارش آهنگسازی ثبت کنید. همچنین خوانندگان و فعالان صوت و تصویر میتوانند از خدمات آهنگسازی برای افزایش کیفیت پروژه های خود استفاده کنند.

phone

آهنگسازی

نمونه کارهای آهنگسازان را ببینید و حرفه ای ترین را نزدیک به سلیقه خودتان انتخاب کنید
به زودی...
phone

میکس و مستر

امکان سفارش خدمات میکس و مسترینگ با موسیقی که از قبل ساخته شده است
به زودی...
phone

موسیقی متن

موسیقی متن مناسب با فیلم و کلیپ خود را به راحتی و به صورت آنلاین سفارش دهید.
به زودی...