سبک زندگی جوامع دیگر مانند نسل‌های گذشته نیست. با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره، نیازها و لذت‌های مردم هم تغییرات زیاده داشته که زندگی در این عصر را با تجربه‌های جدید، هیجان و خلق ایده‌های نو همراه کرده‌است.

از تجهیزات مدرن آشپزخانه گرفته تا سیستم‌های پخش حرفه‌ای همگی به دنبال اضافه کردن ارزش‌های جدید به محیط خانه هستند.

اسپیکرهای ایستاده محصولاتی هستند که تجربه مشاهده تلویزیون، پخش موسیقی، برگزاری مهمانی و حتی بازی‌های کامپیوتری را متحول کرده‌اند. با ورود اسپیکر ایستاده خانگی به محیط خانه، فیلم و سریال لذت متفاوتی دارد.

موسیقی با کیفیت جذابتری به گوش می‌رسد. مهمانی‌ها دیگر بدون این اسپیکرها بخصوص در نسل جوان قابل تصور نیستند. اسپیکر ایستاده جایگاه خود را بخوبی در سبک زندگی نوین جامعه محکم کرده‌است.

انواع اسپیکر خانگی

اسپیکرهای ایستاده مدل‌های مختلفی دارند که انتخاب بین آن‌ها به معیارهای زیادی بستگی دارد. اسپیکر را باید با توجه به کیفیت محصول، فضای محیط و میزان بودجه‌ای که درنظر گرفته‌اید انتخاب کنید.

اسپیکرهای خانگی در دو نوع رومیزی و ایستاده عرضه می‌شوند. همانطور که از نام این محصولات پیداست اسپیکرهای رومیزی برای محیط‌های کوچکتر و معمولی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپیکرهای ایستاده برای مصارف حرفه‌ای و محیط‌های بزرگتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این محصول از محیط خانه و قرار گرفتن در کنار تلویزیون تا برگزاری مراسم و مهمانی‌های بزرگتر همراه شما خواهد بود.

بهترین اسپیکر برای مهمانی

یکی از کاربردهای جذاب اسپیکرهای خانگی استفاده در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی است. حتماشما هم به این فکر افتاده‌اید که با یک سیستم پخش حرفه‌ای مهمانی‌های خود را خاص و جذاب کنید. اسپیکرهای حرفه‌ای همگی می‌توانند برای مهمانی‌ها استفاده شوند اما ما یک پیشنهاد جذاب داریم.

یکی از بهترین محصولات برند دنای اسپیکر ایستاده رقص نور دار است که علاوه بر کیفیت بالای پخش موسیقی، با رقص نور جذابی که دارد محیط همانی را هم متفاوت می‌کند. این نوع اسپیکرهای درچند مدل به بازار عرضه شده‌است.

اسپیکر خانگی رقص نوردار دنای مدل DE-3010LW3 یکی از بهترین نمونه‌های بازار است که جذابیت بسیار زیادی برایتان خواهد داشت. اسپیکر دنای مدل DE-WB3065L3 و اسپیکر مدل DE-WB3065PW از اسپیکرهای مدرن و پرطرفدار موجود در بازار هستند.

عواملی تاثیرگذار در قیمت بهترین مارک باند خانگی

عوامل زیادی در قیمت بهترین مارک باند خانگی تاثیر گذار هستند که در زیر به برخی از مهمترین آنها پرداخته شده است. خیلی از مشتریان اسپیکرهای خانگی بیشتر به بلندی صدای اسپیکر توجه می‌کنند درحالی که اسپیکر ایستاده خانگی مشخصات فنی زیادی دارد که بر قیمت آن تاثیرگذار است.

آمپلی فایر، ساب ووفر، توییتر، میدرنج، قدرت صدا، طراحی و زیبایی و امکانات مانند اتصالات، رادیو، اتصال میکروفون، پشتیبانی از فرمت‌های مختلف صوتی و… قیمت اسپیکر را تغییر می‌دهند.

اگر عواملی مانند شهرت برند، سیاست‌های فروش برندها و سیستم فروش بازاریان را به عوامل فنی تاثیرگذار بر قیمت اسیکر اضافه کنیم، قیمت بسیار متغیر این محصولات زیاد عجیب نخواهد بود.

مهمترین معیارها در قیمت اسپیکر خانگی

قیمت اسپیکر خانگی همیشه یکی از معیارهای مهم مشتریان عزیز است. اگر به دنبال خرید اسپیکر خانگی ارزان هستید لازم است این نکته را بدانید که بهتر است قیمت را در کنار کیفیت قرار دهید.

چرا که اگر یک اسپیکر خانگی ارزان و بی‌کیفیت تهیه کنید نه تنها لذتی نخواهد داشت، بلکه بعد از مدتی از کیفیت بد صدا خسته خواهید شد. اما باید این را هم اضافه کنیم که گران بودن زیاد هم به معنی کیفیت بسیار بالا نیست.

بسیاری از برندهای مطرح خارجی قیمت گرانی دارند. بخشی از این قیمت به دلیل کیفیت خوب و بخش زیادی هم به دلیل نام آوازه برند است.

برند دنای به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان ایرانی، محصولاتی با کیفیت نزدیک به برندهای خارجی و مطرح دنیا و قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می‌کند. برای مشاهده لیست قیمت اسپیکر خانگی وارد فروشگاه دناکالا شوید.

پارمترهای مهم در قیمت و خرید اسپیکر خانگی

اگر با قیمت‌های متفاوتی در بازار روبرو شدید اصلا تعجب نکنید. قیمت اسپیکر با توجه به کیفیت و امکاناتی که دارد می‌تواند بازه گسترده‌ای را شامل شود.

بطور مثلا اسپیکرهایی خانگی رنج قیمتی پایین‌تری دارد و اسپیکرهایی که برای مراسم طولانی و زیاد طراحی شده‌اند با قیمت بالاتری عرضه می‌شوند. اکثرا مشتریان فقط به بلندی صدا، کیفیت صدا و نوع ورودی اسپیکر توجه می‌کنند.

درحالی که اسپیکرها ویژگی‌های فنی و تخصصی زیادی دارند که اغلب مشتریان خانگی اطلاعات زیادی از آن ندارند. در ادامه به چند پارامتر مهم در انتخاب اسپیکر اشاره می‌کنیم که می‌تواند در انتخاب یک اسپیکر مناسب کمک کند.

قدرت صدا اسپیکر

قدرت صدای خروجی اسپیکر یا توان خروجی اسپیکر درواقع حجم صدایی است که اسپیکر ارائه می‌دهد. این یکی از معیارهایی است که احتمالا همه به آن توجه دارند.

طبیعتا هرچقدر توان خروجی بیشتر باشد، صدای قوی‌تر خواهیم داشت. توان خروجی اسپیکر معمولا با وات نمایش داده می‌شود.

ساب ووفر

حتما اصطلاح ساب را شنیده‌اید. ساب برای پخش صدای باس و زیر موسیقی استفاده می‌شود. ساب بطور مستقیم بر کیفیت خروجی صدا تاثیر دارد بنابراین یکی از معیارهای مهم در انتخاب اسپیکر ایستاده است. بطور مثال اسپیکر ایستاده دنای مدل DE-3010NW3 شش ساب ده اینچی دارد که می‌تواند صدای بسیار باکیفیتی را ارائه کند.

توییتر

اشتباه نکنید توییتر فقط یک شبکه اجتماعی نیست. توییتر وسیله‌ای برای تقویت صدای زیر موسیقی است که تاثیر زیادی در کیفیت صدای خروجی دارد.

اگر فقط به حجم و قدرت صدا توجه کنید و توجهی به کیفیت صدای اسپیکر نداشته باشید بعد از مدتی از شنیدن صدای بد خسته خواهید شد.

میدرنج

ترکیب ساب و توییتر با میدرنج تکمیل می‌شود. هر موسیقی از سه بخش زیر، بم و معمولی تشکیل می‌شود. ساب برای پخش صدای بم موزیک بکار می‌رود، توییتر برای صدای زیر و میندرج صدای متوسط موزیک را مدیریت و پخش می‌کند. حتما درهنگام تهیه اسپیکر به میدرنج آن توجه کنید.

آمپلی فایر

صدا قبل از اینکه به بلندگو ارسال شود به آمپلی فایر فرستاده می‌شود. آمپلی فایر صدا را تقویت می‌کند و به بلندگوها ارسال می‌کند.

آمپلی فایر باعث می‌شود کیفیت صدا افزایش پیدا‌ کند، نویزها ازبین برود و صدا قطع و وصل نشود. استفاده از آمپلی فایر در اسپیکرهای ایستاده کیفیت خروجی صدا را به بالاترین حد میرساند.

سایر امکانات اسپیکر ایستاده خانگی

امکانات دیگری هم هستند که تفاوت اسپیکرهای ایستاده را رقم می‌زنند. پشتیبانی از فرمت‌های مختلف صوتی، اتصال کارت حافظه و USB، اتصال میکروفون، رادیو، پشتیبانی از پورت‌های مختلف صدا و… از ویژگی‌هایی هستند که همگی در اسپیکرهای ایستاده دنای وجود دارند تا محصولی باکیفیت و خاص را تشکیل دهند.

بهترین اسپیکر خانگی دنای

در این بخش با چند نمونه از اسپیکرهای باکیفیت و پرفروش دنای آشنا شوید. این اسپیکرها در فروشگاه اینترنتی دنای بصورت آنلاین موجود هستند و امکان ثبت سفارش بصورت آنلاین هم وجود دارد.

۱٫ اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۱۰ دنای مدل DE-3010NW5 mp3

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۱۰ دنای مدل DE-3010NW5 mp3 دارای ۶ عدد ساب ووفر ۱۰ اینچ، دو عدد میدرنج ۵ اینچ و دو عدد توییتر ۱ اینچ است.

قدرت صدای این اسپیکر ۸۰ * ۲ وات است. ساب ووفر این اسپیکر از نوع اکتیو بوده و دارای آمپلی فایر داخلی است که صدا را تقویت و باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود. این مدل مجهز به بلوتوث بوده و قادر به پخش فایل‌های صوتی MP3 است.

image 1

۲٫ اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۸ دنای مدل DE-3080NW5 mp3

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۸ دنای مدل DE-3080NW5 mp3 دارای ۶ عدد ساب ووفر ۸ اینچ، دو عدد میدرنج ۵ اینچ و دو عدد توییتر ۱ اینچ است. قدرت صدای این اسپیکر ۷۰ * ۲ وات است.

ساب ووفر این اسپیکر از نوع اکتیو بوده و دارای آمپلی فایر داخلی است که صدا را تقویت و باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود. این مدل مجهز به بلوتوث بوده و قادر به پخش فایل‌های صوتی MP3 است.

۳٫ اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۶٫۵ دنای مدل DE-3065NW3

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۶٫۵ دنای مدل DE-3065NW3 به صورت مجموع دارای ۶ عدد ساب ووفر ۶٫۵ اینچ، دو عدد میدرنج ۵ اینچ و دو عدد توییتر ۱ اینچ است.

قدرت صدای این اسپیکر ۶۰ * ۲ وات است. ساب ووفر این اسپیکر از نوع اکتیو بوده و دارای آمپلی فایر داخلی است که صدا را تقویت و باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود. این مدل مجهز به بلوتوث بوده و قادر به پخش فایل‌های صوتی MP3 است.

۴٫ اسپیکر ایستاده رقص نور دار دنای مدل DE-3010LW3

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۱۰ دنای مدل DE-3010LW3 دارای ۶ عدد ساب ووفر ۱۰ اینچ، دو عدد میدرنج ۵ اینچ و دو عدد توییتر ۱ اینچ است.

قدرت صدای این اسپیکر ۸۰ * ۲ وات است.ساب ووفر این اسپیکر از نوع اکتیو بوده و دارای آمپلی فایر داخلی است که صدا را تقویت و باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود. این مدل قادر به پخش فایل‌های صوتی MP3 است و بلوتوث دار است.

این اسپیکر یکی از محبوب ترین اسپیکرهای بازار است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. بدون شک این محصول یکی از بهترین اسپیکر خانگی بازار است.

image 2

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۶٫۵ دنای مدل DE-WB3065PW

اسپیکر ایستاده ۳ ساب ۶٫۵ دنای مدل DE-WB3065PW به صورت مجموع دارای ۶ عدد ساب ووفر ۶٫۵ اینچ است. قدرت صدای این اسپیکر ۶۰ * ۲ وات است.

ساب ووفر این اسپیکر از نوع اکتیو بوده و دارای آمپلی فایر داخلی است که صدا را تقویت و باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود. نسخه بلوتوث این مدل ۵٫۰ است. مدل DE-WB3065PW قادر به پخش فایل‌های صوتی MP3 است.

خرید اسپیکر ایستاده ارزان

اسپیکر چیزی نیست که سالی چند بار تعویضش کنید. اسپیکرهای ارزان زیادی در بازار هستند که بعد از مدت کوتاهی دچار افت کیفیت می‌شوند و خروجی صدای ضعیف آن‌ها باعث می‌شود از پخش موسیقی بی‌کیفیت خسته شوید.

اسپیکرها اطلاعات فنی زیادی دارند که باید نسبت به آن حساس باشید. بنابراین درکنار معیار قیمت، به موارد بالا دقت کافی را داشته باشید و از متخصصین این حوزه مشورت بگیرید.

حتما در هنگام خرید اسپیکر به کیفیت اسپیکر و همچنین محیطی که قرار است در آن قرار داده شود توجه کنید. خرید یک اسپیکر بزرگ برای یک محیط کوچک هم خود به نوعی دور ریختن پول است.

اسپیکر ایستاده خانگی دنای

شرکت مهر مینا الکترونیک از پیشگامان صنعت لوازم صوتی تصویری است که با برند دنای در بازار فعالیت می‌کند. تمرکز بر اسپیکرهای ایستاده خانگی باعث شده که برند دنای علاوه بر کیفیت بالا، طراحی جذابی هم در این محصولات ارائه کند.

اسپیکرهای خانگی ایستاده دنای با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی در حد و اندازه برندهای بزرگ دنیا توانسته‌اند به رقیب قدرتمند این برندها در بازار ایران تبدیل شود. گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه این برند یکی از مزیت‌های بزرگ برای مشتریان است.

برای مشاهده اسپیکرهای برند دنای می توانید به فروشگاه اینترنتی این شرکت یعنی سایت دناکالا سر بزنید و یا به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه این مجموعه در خیابان جمهوری از محصولات این برند خوشنام بازدید نمایید.