نسخه جدید سایت با سرعت بالاتر و بهره وری بهتر به صورت آزمایشی راه اندازی شد. جهت رفتن به نسخه جدید کلیک کنید.
اطلاعات بیشتر

درباره ساند اسنپ

برای چی اومدیم و برای چی میجنگیم!

درباره دنیای صدا

ساند اسنپ پارسی در یک روز گرم تابستانی در سال 1398 توسط نوین ویژن متولد شد. حدود سه ماه زمان لازم بود تا داده ها، نرم افزار و وب سایت آن تولید شود. سر انجام این سایت در اواسط پاییز 1398 هجری خورشیدی شروع به کار کرد و در همان هفته اول بیش از 600 کاربر در آن ثبت نام کردند و سپس در هفته دوم راه اندازی با استقبال بی نظیر طی چهار شبانه روز تعداد کسانی که در این وب سایت ثبت نام کردند به بیش از 1500 نفر رسید.

تمام هدف ما از راه اندازی این وبسایت دسترسی راحت تر هموطنان به صداهایی است که به راحتی از وب سایت های خارج کشور قابل تهیه نیستند و یا در صورت فراهم بودن شرایط خرید با نرخ کنونی دلار، تنها برای دانلود تعدادی کمی افکت صدا میبایست بیش از 100 هزار تومان هزینه کرد. ما سعی کردیم خیلی سریع و مدت چند ماه داده های عظیمی را به صورت دسته بندی شده در وب سایت قرار دهیم و هیچوقت از این کار دست نمیکشیم.

چرا و چگونه از زبان مدیر

ما به عنوان یک گروه طراحی و تبلیغاتی همیشه در حال تولید ویدئو های تبلیغاتی هستیم، همکاران ما در قسمت طراحی موشن گرافیک به سختی و با جستجو زیاد افکت های صوتی خودشان را بدست می آوردند. گاها در یک آرشیو 1 ترابایتی به دنبال صدایی میگشتند و مجبور بودند بیش از 100 صدا را در پلیر اجرا کنند و از آنجایی که به راحتی جستجو انجام نمیگرفت و دسته بندی ها به صورت کلی مشخص شده بودند مدت زمان زیادی صرف این کار می‌شد. طبق عادت با سرکشی به واحدهای مختلف متوجه شدم مثل همیشه برخی سایت های خارجی برای این منظور طراحی و راه اندازی شدند و داده هایی که دوستان ما نیاز دارند به راحتی قابل جستجو و دسترسی هستند اما شرایط خرید آنها به راحتی فراهم نیست؛ همانجا تصمیم گرفتیم طرح راه اندازی چنین وب سایتی را پیاده کنیم. تلاش برای جمع آوری این اطلاعات و پایه ریزی ایده اصلی نزدیک به یک سال زمان برد و با فراهم شدن لازمه اولیه، استارت برنامه نویسی وب اپلیکیشن آغاز شد که در تابستان 1398 ساند اسنپ متولد شد تا به خودمون ثابت کنیم محدودیت ها قادر نیستند ایرانی ها را متوقف کنند.

چشم انداز و اهداف

سانداسنپ در زمان شروع کار با هدف آپلود و قراردادن 300،000 صدا شروع به فعالیت کرد که تقریبا همه این صداها از وب سایت های خارجی و یا پک های آماده صدا که در اختیار داشتیم در وب سایت قرار گرفتند. با قرار دادن این حجم اطلاعات به اولین و بزرگترین مرجع دانلود صدا در ایران تبدیل شدیم اما این تنها هدف ما نیست. ما قصد داریم به عنوان تنها سایت تخصصی صدا، شرایط کسب درآمد تولید کنندگان ایرانی از تولید محتوی صوتی (بدون نریشن و با نریشن) را در ایران فراهم کنیم.

در اینجا لازم است شما را با اهدافی که به آن رسیدیم و قصد داریم به آن برسیم آشنا کنیم:

نظر بدید
کدوم یکی از این شکلک ها بیانگر حس شما نسبت به وب سایت ساند اسنپ هست؟
نمیخوام نظر بدم