مژده: اگر همین حالا در سایت ثبت نام کنید 5 عدد دانلود رایگان هدیه میگیرید ثبت نام سریع

درباره ما

برای چی اومدیم و برای چی میجنگیم!

درباره سایت

ساند اسنپ پارسی در یک روز گرم تابستانی در سال 1398 توسط نوین ویژن متولد شد. حدود سه ماه زمان لازم بود تا داده ها، نرم افزار و وب سایت آن تولید شود. سر انجام این سایت در اواسط پاییز 1398 هجری خورشیدی شروع به کار کرد و در همان هفته اول بیش از 150 کاربر در آن ثبت نام کردند و سپس در هفته دوم راه اندازی با استقبال بی نظیر طی چهار شبانه روز تعداد کسانی که در این وب سایت ثبت نام کردند به بیش از 300 نفر رسید.

چرا و برای چه از زبان مدیر

سلام! من مهران رنجی مدیر و موسس نوین ویژن هستم. یادم هست یکبار پیش یکی از همکارهای موشن گرافیست بودم و وقتی باهاش صحبت میکردم دیدم به روش سنتی با بیل و کلنگ در حال پیدا کردن صداهای مورد نیازش توی یک آرشیو 30 گیگابایتیٍ! یکی یکی صداهارو گوش میداد تا اون صدا رو توی موضوع دلخواه خودش پیدا کنه و این کار هم از زمانش میگرفت و هم خسته اش میکرد! ازش که پرس و جو کردم متوجه شدم باقی صداهاش رو از سایت های خارجی دانلود میکنه ولی چون امکان پرداخت ریالی یا حتی دلاری به راحتی برایش میسر نبود با روش های خیلی سنتی و هزار مکافات اونها رو تهیه میکرد. اونجا بود که دقیقا منابعش رو لیست کردم و متوجه شدم که فقط مشکل اون نیست و تقریبا همه کسایی که در ایران نیاز به این صداها دارن با مشکل اون مواجه هستند و هیچ منبع داخلی هم وجود نداره! یکی از سایت هایی که استفاده میشد soundsnap.com بود که از طراحی و نحوه کار اون خیلی خوشم اومد پس اول از همه دامنه soundsnap.ir رو ثبت کردم تا دقیقا یکی از همون برای ایرانی ها بسازم تا ثابت کنم تو اوج محدودیت ها کسی نمیتونه ایرانی هارو متوقف کنه.

چشم انداز و اهداف

این وب سایت در زمان شروع کار با هدف آپلود 300،000 صدا شروع به کار کرد. این صداها همگی از وب سایت های خارجی و یا پک های صدای موجود به صورت لوکال تهیه شده اند.

ما قصد داریم به مرجعی برای دانلود صدا تبدیل شویم و اهداف خود را به شکل زیر مرحله بندی کرده ایم.

  • مرحله اول: تهیه و تولید صداهای فارسی
  • مرحله دوم: فراهم کردن امکان آپلود صدا
  • مرحله سوم: فراهم کردن بستر فروش صدا برای استودیو های صدا سازی