ثبت نام گویندگان

چنانچه گوینده حرفه ای هستید با ثبت نام در سانداسنپ کسب درآمد کنید

سانداسنپ به عنوان اولین و بزرگترین مرجع دانلود صدا در ایران از سال 1399 تصمیم گرفت تا با ورود به عرصه گویندگی و فراهم نمودن شرایط ارتباط مستقیم کارفرمایان و گویندگان در یک سامانه واحد همراه با قوانین همکاری مشخص کمکی در راستای بهبود این حرفه نماید. از همان روزهای اول موفق به جذب بیش از 20 گوینده شدیم و همزمان با ثبت نام گویندگان دیگر اقدام به جذب سفارش های گویندگی از مشتریان حقیقی و حقوقی کردیم. در حال حاضر بیش از 80 گوینده با سانداسنپ همکاری میکنند.

چنانچه شما هم گوینده حرفه ای هستید و قصد ورود به سامانه کاملا آنلاین و هوشمند سانداسنپ را دارید میتوانید با مطالعه کامل قوانین اقدام به ثبت نام در سامانه نمایید.

در ذیل برخی از قوانین و مقرراتی که قبل از ثبت نام میبایست به آنها دقت نمایید درج شده است. بدیهی است انجام ثبت نام در مرحله بعد به منزله قبول تمام قوانین و مقررات درج شده خواهد بود.

قوانین و مقررات گویندگان

 • در حال حاضر فقط امکان ثبت نام گویندگان حرفه ای با حداقل 3 نمونه کار معتبر و منتشر شده فراهم است. لذا لطفا در صورت عدم داشتن نمونه کار از ثبت نام در سایت خودداری فرمایید.
 • صرفا داشتن حرفه و نمونه کار و ثبت نام در سایت تعهدی را برای سانداسنپ ایجاد نمیکند و پس از ثبت نام فعال شدن پرفایل شما منوط به تایید کارشناسان و عقد قرارداد کتبی خواهد بود.
 • گوینده موظف است در زمان تکمیل فرم ثبت نام گویندگان نسبت به درج قیمت خدمات خود برای هر زبان انتخاب شده به صورت مجزا برای یک دقیقه و بیش از یک دقیقه اقدام نماید. این قیمت به مرور زمان از طریق پروفایل گویندگی قابل ویرایش است.
 • در حال حاضر سفارش های نریشن حداقل یک دقیقه با میزان 650 کاراکتر به ازای هر دقیقه محاسبه خواهند شد که ممکن است در آینده این مقدار کاهش یا افزایش پیدا کند. در سفارش‌های بیش از یک دقیقه هزینه دقایق مازاد بر اساس هزینه درج شده در قیمت بیش از یک دقیقه محاسبه خواهد شد.
 • همچنین در حال حاضر به ازای هر دقیقه درخواست تدوین فایل موسیقی (چه از طرف کاربر ارسال شده باشد و یا به انتخاب گوینده باشد) مبلغ 35,000 تومان در نظر گرفته شده است که این مقدار در صورت تغییر در قوانین سایت و یا پروفایل گویندگی به اطلاع گوینده خواهد رسید.
 • هر کاربر صرفا فقط یکبار امکان ثبت نام به عنوان گوینده را دارد که با تکمیل فرم گویندگی، حساب کاربری معمولی حفظ و پنل گویندگی به حساب کاربری فرد اضافه خواهد شد.
 • گوینده ضمن تعهد به توانایی در تهیه سفارش با کیفیت به ازای هر زبان انتخاب شده موظف است صدای نمونه خود را مطابق زبان فعال شده به صورت جداگانه ضبط و در بخش مربوطه آپلود نماید.
 • با ثبت نام در سایت، سانداسنپ مجاز خواهد بود از صدای نمونه گوینده جهت تبلیغات، ترغیب کاربران به ثبت سفارش، پخش آن از طریق تبلیغات ویدئویی و صوتی و به کارگیری در بخش افکت صداها استفاده نماید.
 • گوینده میپذیرد صرفا استفاده کننده از سامانه است و لذا هیچ گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارک و نظایر آن با سانداسنپ را ندارد و بدین سبب نمیتواند مدعی حقی باشد.
 • گوینده موظف است سفارش دریافت شده را حداکثر طی 48 ساعت از لحظه ثبت در سامانه تحویل نماید در غیر این صورت سانداسنپ مجاز خواهد بود به ازای هر یک ساعت تاخیر 10 درصد از مبلغ تسویه حساب را به عنوان ضرر و زیان کسر نماید.
 • گوینده موظف است در بیان توضیحات و زندگی نامه شخصی و درج نمونه کارها کاملا صادق باشد؛ زیرا چنانچه گوینده خصوصیتی را در توضیحات درج کرده باشد و این خصوصیت در خصوص حرفه وجود نداشته باشد یا توضیحات گوینده مغایر با توانایی وی باشد یا وعده ای نسبت به تعهد انجام کاری داده باشد و به آن عمل ننماید و یا توضیحات درج شده ابهام در ثبت سفارش ایجاد نماید، پنل گویندگی غیر فعال خواهد شد.
 • گوینده موظف است از نام حقیقی خود به عنوان نام پروفایل گویندگی استفاده نماید در غیر این صورت درج سفارش به نام پروفایل گویندگی و مغایرت آن با حساب بانکی، سانداسنپ مختار خواهد بود از تسویه حساب سفارش خودداری نماید.
 • گوینده موظف است در صورت اشتباه در تلفظ کلمات، گویش نام‌ها و یا عدم تایید کارفرما در لحن گوینده نسبت به ضبط مجدد و رفع عیوب احتمالی طی 24 ساعت از مدت اعلام مغایرت اقدام نماید. بدیهی است افزودن جمله و یا کلمه به متن سفارش ثبت شده میتواند با توافق طرفین شامل هزینه مجزا شود که پس از ایجاد فاکتور توسط کارشناسان و پرداخت کاربر، گوینده موظف به انجام و ارسال آن است.
 • درج هرگونه تلفن تماس شخصی، آی دی تلگرام، اینستاگرام، آدرس وب سایت و یا لینک خارجی که منجر به تبلیغاتی غیر از سانداسنپ و یا ارتباط مستقیم بین گوینده و کاربر شود خلاف قوانین بوده و شامل جریمه نقدی خواهد شد که در صورت تکرار، سانداسنپ مختار خواهد بود پروفایل گویندگی را برای همیشه غیر فعال و قرارداد حاضر را بلافاصله لغو نماید. تصمیم گیری در راطه با میزان جریمه به صلاحدید سانداسنپ خواهد بود.
 • گوینده موظف است در صورت عدم توانایی ضبط در مدت سفارش و یا عدم تمایل به دریافت سفارش با وجود جملات یا موضوعاتی که مورد تایید وی یا شئونات اخلاقی و حرفه خود نمیداند مراتب را ضبط مدت یک ساعت از زمان دریافت سفارش به اطلاع پشتیبانی برساند و پشتیبانی موظف است سفارش مورد نظر را با اطلاع کاربر لغو و یا به گوینده دیگری واگذار نماید.
 • گوینده موظف است در صورت اطلاع قبلی از شرایط خود و وجود مشکلات شخصی و یا عدم دسترسی به تجهیزات ضبط حرفه ای امکان دریافت سفارش را ندارد نسبت به تغییر وضعیت "دریافت سفارش" از طریق پروفایل گویندگی به حالت غیر فعال اقدام فرماید.
 • مسئولیت کامل انجام خدمات ضبط، فراهم کردن استودیو و یا تجهیزات مرتبط با سفارش، انجام خدمات تدوین (در صورت نیاز کاربر) و انجام مجدد ضبط در صورت مغایرت و پشتیبانی از فایل ارسالی (wave و mp3) بر عهده گوینده بوده و میبایست قبل از ثبت نام در سامانه از امکان دسترسی و تهیه آنها اطمینان حاصل نماید.
 • چنانچه کاربر از کیفیت فایل ارسالی و یا نحوه گویش گوینده رضایت نداشته باشد میتواند درخواست لغو سفارش را به پشتیبانی سانداسنپ ارسال نماید که در این صورت هزینه سفارش بدون کسر هیچ هزینه ای به حساب کاربر عودت داده خواهد شد. بدیهی است سانداسنپ به عنوان حافظ منافع طرفین وظیفه نظارت بر صحت ادعا را بر عهده دارد و در صورت تایید ادعا اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
 • در صورت عدم تحویل سفارش در زمان مقرر و چنانچه بیش از 3 ساعت از زمان تحویل آن گذشته باشد در صورت درخواست کاربر امکان لغو سفارش و استرداد آن وجود خواهد داشت. بدیهی است که پس از آن سانداسنپ میتواند طبق این قرارداد با گوینده برخورد و یا جریمه دلخواه را اعمال نماید.
 • سانداسنپ به عنوان ضامن بین کاربر و گوینده متعهد می‌گردد در زمان ثبت سفارش هزینه خدمات را به صورت کامل از کاربر دریافت نماید و پس از پایان سفارش با کسر کارمزد، به حساب بانکی گوینده واریز نماید.
 • در زمان تنظیم این قرارداد کارمزد سامانه سانداسنپ از هر سفارش با هر مبلغی 30 درصد از کل مبلغ سفارش خواهد بود که در زمان صدور تسویه حساب کسر خواهد شد.
 • چنانچه کاربر طی 48 ساعت از لحظه تحویل فایل هیچ گونه اصلاحیه و یا اعلام مغایرتی اعلام ننماید و یا رضایت خود را از فایل دریافت اعلام نماید سفارش به حالت تکمیل شده (بسته شده) تغییر وضعیت داده خواهد شد و تسویه حساب مرتبط با آن صادر خواهد شد.

سایر شرایط و قوانین پس از فعال سازی حساب کاربری و در قرارداد کتبی نهایی درج خواهد شد.