لیست گویندگان سانداسنپ

تنوع در قیمت، صدا و حرفه، با دید باز و انتخابی مناسب کسب و کارتان پیش بروید
امکان تحویل 12 ساعته
گوینده نریشن کد 242
کد 242
(8 نظر)
پیشنهاد شده: 8 بار
گویندگی نریشن
تیزر
دکلمه
دقیقه اول:
200,000 تومان
سایر دقایق:
200,000 تومان
تحویل 48 ساعتهبا امکان تحویل سریعتر

به چه کسی گوینده گفته می شود

گوینده کسی که است که با داشتن توانایی های منحصر به فرد در رفتار و اندام های گفتاری و بنا بر ویژگی های حرفه ای خود بتواند با بیانی مناسب پیام خود را به شنونده منتقل کند. گوینده در واقع هنرمندی خلاق است که در کنار لحنی زیبا هنر فن بیان را آموخته است و به خوانش و آداب گفتگو با رعایت نکات جذب مخاطب مسلط است. گویندگی یک فن و هنر است که گوینده حرفه ای با شناخت و درک کامل از زبان مادری و ادبیات آن میتواند با استفاده صحیح از اندام گفتاری با لحن و بیان مناسب در کنار ادای درست و قدرتمند حروف به منظور انتقال هدف به مخاطب به زبان گفتار ارتباط برقرار کند.

سانداسنپ همواره تلاش کرده تا با جذب گویندگان حرفه ای بستر سفارش آنلاین را برای کاربران خود ساده تر نمایند. در حال حاضر با بیش از 100 گوینده حرفه ای امکان ثبت سفارش کاملا هوشمند با قیمت شفاف برای همه کاربران فراهم است.

توانایی یک گوینده حرفه ای

داشتن صدای خوب و پرقدرت تنها یکی از ویژگی هاییست که افراد علاقمند به این حوزه باید از آن برخوردار باشند. در کنار آن، داشتن مهارت و توانایی های دیگر به موفقیت شما در زمینه نریشن کمک می کند. گویندگان اغلب در پشت صحنه هنر نمایی می کنند و تنها صدای آن هاست که به مخاطب ارائه می شود. بنابراین تبدیل شدن به یک گوینده نریشن موفق بدون دیده شدن توسط مخاطبان می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. با خواندن ادامه مطلب با مهارت های گویندگان موفق بیشتر آشنا شوید.

سوالات متداول در رابطه با گویندگان نریشن

در اینجا سعی کردیم به سوالات پر تکرار شما در رابطه با همکاری ما با گویندگان و نحوه دریافت سفارش گویندگی گویندگان پاسخ دهیم

بله شما میتوانید از صفحه کسب درآمد نسبت به اقدام برای ایجاد پروفایل گویندگی خود اقدام نمایید. بدیهی است ثبت نام در این سامانه نیازمند احراز حرفه میباشد و ثبت نام شما برای شروع فعالیت تنها مرحله اول همکاری است.

بله تمام نمونه کارهای درج شده در سایت مختص به شخص گوینده میباشد و این موارد از طریق کارشناسان ما احراز خواهد شد.

تمامی گویندگان موجود در سامانه پس از طی روال اداری و احراز هویت و همچنین عقد قرارداد به لیست گویندگان اضافه خواهند شد و تا زمانی که حرفه آنها تایید نشود هرگز به سایت اضافه نخواهند شد

در حال حاضر هر صفحه نریشن را معادل 650 کاراکتر در نظر گرفته ایم که در مرحله دوم سفارش با ورود متن گویندگی میتوانید هزینه را به صورت لحظه ای در کنار صفحه مشاهده کنید.

بله پس از پرداخت و تایید سفارش بخش گفتگوی آنلاین برای شما فعال خواهد شد و میتوانید مستقیما با گوینده سفارش در ارتباط باشید.

اگر جنسیت اشخاص مورد نظر یکسان باشند بله اما پیشنهاد میکنیم برای جذابیت کار متن مورد نیاز دوبله هر گوینده را در سفارش های مختلف به گویندگان دیگری بسپارید

خیر گوینده فقط فایل خام درخواست شده شما را خوانش کرده و برای شما ارسال خواهد کرد و برای خدمات هماهنگی میبایست از فرد دیگری کمک بگیرید.

شما میتوانید با کلیک بر روی نام گوینده پروفایل شخصی او را مشاهده و نسبت به مشاهده نمونه کارها اقدام نمایید